تغییر دکور و طراحی داخلی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  • دسته بندی : مقالات
  • نظرات : 0

تغییر دکور و طراحی داخلی
کار طراحی داخلی و تغییر دکوراسیون یکی از اموری است که باید در کنار فردی متخصص و باتجربه انجام شود. از آنجاییکه خرید و تهیه تمامی وسایل دکوراسیون داخلی هزینه بر بوده و برای انتخاب هر کدام علاوه بر هزینه مالی، زمان بسیاری صرف شده، از این رو اگر کوچکترین اشتباه رخ دهد، کل کار زیر سوال می رود و جبرانش غیرممکن می شود. در این راستا استفاده از تجارب و تخصص افراد ماهر در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی امری اجتناب ناپذیر می باشد.
فرد طراح باید از روز اول کار تا پایان بازسازی دکوراسیون داخلی منزل شما مشاور و همراهتان باشد. لو باید از مشاوره در زمینه جنس مواد و وسایل خریداری شده تا طرح و رنگ و ایجاد هارمونی در آنها شما را یاری دهد. طراح علاوه بر در نظر گرفتن سلایق شما و مشاوره در این زمینه، بدون عجله، شما را انتخاب بهترین ها یاری می دهد تا بهترین دکوراسیون داخلی را بسازید و تا مدت ها از آن لذت ببرید و احساس خوبی از آن داشته باشید.
قطعا هر اندازه که در انتخاب متریال مناسب و رنگبندی زیباتر در طراحی داخلی استفاده شود عیب و نقص آن کمتر است. از این رو بهتر است تمامی قسمت های کار در دکوراسیون داخلی در نهایت دقت و حوصله انتخاب شود؛ چرا که دکوراسیون داخلی مثل زنجیره ای است که تمام قسمت های آن به همدیگر مرتبط می باشند و عیب و نقص در یک قسمت، باقی قسمت های کار را دچار نقصان می کند.
توصیه ما به شما گذاشتن وقت بیشتر برای انتخاب بهتر است و برای خرید هر قطعه حتما با مشاور و طراح خود در ارتباط باشید. به طور مثال یک روز را مشخص کنید برای انتخاب کفپوش خانه، یک روز برای انتخاب زیباترین سقف کناف و در دیگر روزها به نوبت برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری، کاشی و سرامیک، کابینت ها و… برنامه بچینید.

اهمیت میز ال سی دی در دکوراسیون داخلی
از جمله قسمت های بسیار تأثیرگذار در جلوه دهی هر چه بیشتر دکوراسیون داخلی، دکور ال سی دی است و اگر برای انتخاب طرح و مدل آن کمی سلیقه به خرج دهید، قطعا می تواند با صرف هزینه ای کم و مناسب زیباترین قسمت را در دکوراسیون داخلی منزلتان به وجود آورید.
بسیاری از افراد در تزیین دکوراسیون داخلی پشت ال سی دی از انواع سنگ های آنتیک و شیشه ای یا انواع کاغذدیواری استفاده می کنند که البته نسبت به دکور ال سی دی ترکیبی از زیبایی کمتری برخوردار بوده و پس از مدتی خسته کننده می شود.

معمولا ضخیم بودن دکورهای دیواری از جلوه و زیبایی آنها می کاهد به همین دلیل بهتر است دکورهای دیواری ضمخت نباشند و فضای کمتری را اشغال کنند، از این رو استفاده از کناف می تواند بهترین گزینه برای اجرای دکورهای دیواری باشد. از جمله مزایای کناف در دکوراسیون داخلی دیوارها قابل اجرا بودن آن در اندازه ۳ سانتی متری می باشد و همین امر سبب گرفته شدن مقدار زیادی از فضا نمی شود به علاوه اینکه اگر از متریال ترکیبی کناف ها استفاده شود زیبایی بی نظیری را به دکوراسیون داخلی منزل شما می دهد. هر چند که دیوار انتخابی از طرف شما هم در این زیبایی بی تأثیر نیست که اصولی ترین روش و بهترین انتخاب را بهتر است به طراح دکوراسیون داخلی خود بسپارید.
از دیگر مزایای استفاده از دکور ال سی دی کناف، حذف میزهای کلیشه ای، بزرگ و جاگیر ال سی دی است که نه تنها جلوه خیلی زیبایی ندارند بلکه در حد بسیار زیادی فضا را اشغال می کنند و البته که هیچ گاه نمی توانند قابل مقایسه با کناف دکوراتیو باشند.
هر چند که دکوراسیون و طراحی داخلی کاری بسیار پیچیده می باشد اما اگر با آرامش و در کنار افراد ماهر و باتجربه اجرا شود قطعا نتیجه دلخواهی خواهد داشت.

 

 

 

 

 

دکوراسیون ویلا , طراحی رستوران مدرن , بازسازی نمای ساختمان قدیمی , ویترین مغازه , طراحی منزل مسکونی , طراحی دکوراسیون اداری , طراحی دکوراسیون داخلی , طراحی داخلی مطب , طراحی داخلی طلا فروشی , طراحی داخلی در کیش , طراحی داخلی در اهواز , طراحی داخلی در شیراز

 

  نظرات