تکنولوژی طراحی داخلی ابزاری برای زندگی بهتر

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
  • دسته بندی : مقالات
  • نظرات : 0

تکنولوژی طراحی داخلی ابزاری برای زندگی بهتر

 

آیا اینطور به نظر نمی‌رسد که بعضی از تکنولوژی‌هایی که برای راحتی انسان طراحی و ساخته شده اند کارها را پیچیده تر می‌کنند؟ درمیان عده کثیری از شبکه های اجتماعی و ابزارها به سادگی می توان راه را گم کرد. اما راه هایی نیز وجود دارند که به کمک آنها می توان از تکنولوژی استفاده مناسب‌تری کرد و زندگی راحت تری داشت. در این مقاله ۸ ایده معرفی شده که در انجام کارها بسیار کمک کننده هستند.

۱- از تکنولوژی تحویل اجناس در منزل استفاده شود
با کمی تأمل در میابیم که روزانه زمان زیادی را صرف خرید شوینده ها، مواد غذایی و سایر ابزارها و وسایل می کنیم، این در حالیست که راه حل بهتری برای خرید اجناس وجود دارد. خرده‌فروشانی هستند که به صورت آنلاین و با بهره گیری از تکنولوژی روز خدماتی را ارائه می دهند. شما می توانید آن چیزی که نیاز دارید را به آنها اعلام کنید و دقایقی بعد آن را در منزل خود تحویل بگیرید. خدمات عموما رایگان هستند. تعدادی از شرکت ها وجود دارند که در ازای این خدمات مبلغ کمی را دریافت می کنند. چرا بایستی بسته های کاغذ توالت، مواد شوینده و قوطی های کنسرو به شمار بالا، در خانه جمع شود و این در حالیست که می توان در مدت کمی آنها را در منزل تحویل گرفت؟

۲- از تکنولوژی هایی که در خانه به کمک انسان می آیند استفاده شود.
امروزه سیستم های جدیدی با استفاده از تکنولوژی های خاص ایجاد شده اند که از طریق آنها می توان خانه را از راه دور و سیستم های خودکار کنترل کرد. آنچه که در مورد این نوع تکنولوژی باعث خرسندی است آن است که روز به روز ارزان تر و وسیع تر می شود. از جمله توانایی های این سیستم ها کنترل وسایل برقی و چراغ ها با استفاده از تبلت، تنظیم دمای خانه به طور خودکار، بستن درهای منزل از راه دور و غیره است. تمامی این امکانات در دنیای امروز ممکن شده است.

۳- با بهره گیری از تکنولوژی IFTTT راحت تر زندگی کنید
IFTTT یعنی اگر این، آن گاه آن. سرویسی وب محور است و به دارنده آن این امکان را می‌دهد که اطلاعات عظیم روزانه خود را مدیریت کند. برای مثال ایمیل هایی که با نام “برای انجام دادن” برچسب خورده باشند رو به تقویم گوگل اضافه میکنند، یا عکس های شبکه اینستاگرام را در دراپ باکس ذخیره می کند و غیره. امکانات این سرویس بی نهایت است.

۴- زندگی فاقد کاغذ
تکنولوژی وجود دارد که می تواند از فرم های شما نگهداری کند. به این صورت هست که شخص باید اسناد مهم کاغذی خود را اسکن کند. بعد از آن، باید که آنها را به سرویسی همچون evernote ارسال کند. برای انجام این کار نیاز به یک اسکنر با تکنولوژی OCR است تا در زمان دیگر بتوان متن اسناد اسکن شده را مورد جستجو قرار داد.
۵- بکاپ گیری خودکار اطلاعات.
می توان کامپیوتر را در حالتی قرار داد در یک زمان مشخص به طور منظم و متوالی از اطلاعات موجود، هم در یک فضای ابری اینترنتی و هم در یک هارد اکسترنال، نسخه پشتیبان تهیه کند.

 

دکوراسیون داخل ویلا طراحی داخلی رستوران , بازسازی ساختمان , دکوراسیون ویترین مغازه , طراحی داخلی منزل , دکوراسیون اداری مدرن , شرکت طراحی داخلی , طراحی مطب دکتر , طراحی داخلی طلا فروشی , طراحی داخلی در کیش , طراحی داخلی در اهواز , طراحی داخلی در شیراز

  نظرات