هنرهای دستی با لوازم ساده و تخته های چوبی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
  • دسته بندی : مقالات
  • نظرات : 0

هنرهای دستی با لوازم ساده و تخته های چوبی

 

در ادامه ایده هایی معرفی میشود که با کمک آنها میتوانید تخته های چوبی و کمدها را به طبقه هایی کارآمد و زیبا تبدیل کنید.
۱-جاکفشی مدل تخته ای برای اتاق

اتاق بهم ریخته پسندیده هیچ کس نیست. با ساختن یک قفس برای کفش ها ، از این آشفتگی میتوان نجات یافت. این نوع از یک تخته چوبی بی مصرف ساخته شده که کارآمد به نظر میرسد. برای این کار لازم است ابتدا تخته ها را تمیز کرده سپس به طور عمودی به دیوار قرار دهید. این قفسها فقط مخصوص کفش های شماست. میتوان برای هماهنگی بیشتر با اتاق آن را رنگ کرده یا به طور طبیعی رها کنید.
۲-ساخت قفسه با تخته چوبی برای دوچرخه و کتابخانه

تخته های چوبی به دلیل دارا بودن اسکلتی خاص میتوانند بدون تغییر خیلی زیاد به عنوان یک کتابخانه در اتاق قرار گیرند. برای این کار تنها باید آن را به دیوار متصل کنید. پس از محکم کردن آن قفسه هایی را به آن اضافه کنید.برای زیباتر شدن آن میتوان به شکل کامل یا لکه ای رنگ کرد و پس از خشک شدن کتاب ها را درون آن قرار دهید و تمام! این قفسه ها مناسب برای نگهداری دوچرخه نیز می باشد.
۳-قفسه بندی شناور

این سیستم شاید ساده ترین راه برای استفاده از قفسه ها وتخته چوبی باشد.مهم نیست که در مورد مراحل آن اطلاعاتی داشته باشید چون به کارتان نمی آید و مطلبی برای دانستن نیست. فقط کافی است تعدادی از قفسهای میانی را تمیز کرده و آنها را به دیوار آویزان کنید. از این تخته ها میتوان به عنوان نگدارنده عکس ها و وسایل تزئینی استفاده کرد. جهت زیبا تر شدن کار میتوان آن را رنگ کرد.
وسایل تزیینی با تخته های چوبی

۱-ساخت باغچه عمودی با تخته های چوبی

این ایده برای تبدیل تخته های چوبی بی مصرف به یک باغچه عمودی فوق العاده است. برای این کار ابتدا یک تخته چوبی، دو کیسه خاک گلدان ،مقدار کمی پارچه ، بست آهنی و یک کاغذ سنباده تهیه کنید. در نتیجه یک اسکلت چوبی کاربردی دارید که میتوانید انواع گیاهان مورد نظرتان را در آن رشد و پرورش کنید.

۲-آیینه مدل لانه زنبوری

این سیستم پیشرفته تر از دیگر اشیایی است که تا کنون با این تخته ها ساخته شده است. این نمونه خاص دارای نمای لانه زنبوری است که البته با سلیقه شما میتواند تغییر کند و از هر آینه ای که در خانه دارید کمک بگیرید . تخته های کشتی را به عنوان محکم کننده اسکلت به دیوار استفاده کرده و پس از آن دارای یک وسیله تزئینی ساده و شیک را در خانه دارید که خودتان ساخته اید.

۳-لوستر تخته چوبی

این لوستر شیک حاصل یک بیانیه معماری است، که شامل یک تخته چوبی بی مصرف و ساده می باشد. یک نفر این تخته را پیدا میکند و پس از کمی تغییر آن را به یک شی جذاب تر بدل میکند. تخته های بریده شده دارای سایز های مختلفی هستند و در کنار هم به صورت هنرمندانه چیده شده اند و به یک مدل خاص و شیک تبدیل و کاربردی شده اند.

۴-راه پله های تخته ای

این تخته ها برای ساختن هر چیزی مناسب است. پروژه راه پله یک پروژه بسیار ماهرانه تر و تخصصی تر است که به تخته های زیادی احتیاج دارد. برای ساخت این پله ها شما به یک اطلاعات کافی و تعداد زیادی تخته احتیاج دارید. ساخت این پروژه به همه پیشنهاد نمیشود چرا که ممکن است خطرناک باشد. این تصویر نمای پله های ورودی یک شرکت می باشد. که دارای هماهنگی با مبلمان و نور داخل است.

 

 

طراحی داخلی ویلا , طراحی داخلی رستوران , بازسازی ساختمان , طراحی داخلی مغازه , طراحی داخلی منزل , طراحی داخلی اداری , طراحی دکوراسیون داخلی , طراحی داخلی مطب , طراحی داخلی طلا فروشی , طراحی داخلی در کیش , طراحی داخلی در اهواز , طراحی داخلی در شیراز

  نظرات