ما به بنای شما روحی تازه می‌دهیم

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی آرک مایان، با استفاده از تجربه و متد روز دنیای هنر، بنای شما را از واقعیت دور ساخته و به رویا نزدیک می‌کند.

بیشتر بدانید

آرک مایان کیست؟ و اهداف و تخصص مجموعه چیست؟

مجموعه معمارى آرک مايان:
اين مجموعه فعاليت خود را بيش از دو دهه قبل در زمينه معمارى داخلى ساختمان، طراحى نما و محوطه آغاز نموده و در طول این ساليان، همواره با بهره گيرى از دانش و تجربه مهندسين صاحب نام و خوش ذوق كشور در اين عرصه موفق به ايجاد فضاهاى دلپذيرتر زندگى و كار براى همراهان ارک مايان بوده است.

هنر آرک مايان:
آرک مايان يعنى يك تيم كامل از متخصصين هنرمند، ما فقط آجر روى آجر نمي‌گذاريم بلکه هنر خلق مي‌كنيم، هنرى كه در راستاى خلق و خو، شرايط و سبك زندگى شماست.
هدف ايجاد محيطى دلپذيرتر و زيباتر با رعايت اصول و استانداردهاى معمارى و مديريت بهينه هزينه براى دست يابى به بهترين نتيجه است

تيم آرک مايان:
موفقيت اتفاقى نيست،

هر انچه در آرک مايان اتفاق افتاد و باعث ايجاد افتخار ما به مجموعه شد حاصل تلاش و كار تيمى بوده.
تيم طراحى و نقشه كشى آرک مايان شامل بهترين مهندسين معمار باتجربه در زمينه طراحى داخلى در تمامى اشكال و سبك‌هاى روز دنيا و فضاهاى مختلف ادارى، تجارى و مسكونى افتخار مى‌آفريند.
در بخش دوم تيم اجرائى مجموعه همراه با رعايت اصول و استانداردهاى روز و بهره‌گيرى از مهندسين ناظر و استادكاران مجرب ارائه خدمت مي‌كنند.

موقعیت مکانی شرکت

دفتر کار مجموعه آرک مایان در آدرس زیر واقع است که شما می‌توانید به راحتی با تیم فنی ما در ارتباط باشید.

تهران

تهران، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچه چهارم، پلاک 5، واحد 8

09122945794 Arcmaian.shahabi@gmail.com

به دنبال شما هستیم

تخصص ها

بیایید یک معامله انجام دهیم

نمایش ویترین