قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب شرکتی وردپرس

شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی منزل و ویلا

گروه تخصصی طراحی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و ویلا مایان

طراحی داخلی طلا فروشی

انتخاب بهترین طراحی برای دکوراسیون داخلی

نوع طراحی دکوراسیون داخلی یکی از عواملی است که هنگام ورود به یک مکان بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد، بنابراین اگر صاحب کسب و کاری هستید که ایجاد فضایی جذاب برای مشتریان، رونق تجارت شما را در پی خواهد داشت حتماً از مهندسین خبره طراحی دکوراسیون داخلی برای ایجاد محیطی جذاب در شرکت و دفتر خود بهره ببرید.

تأثیر دکوراسیون داخلی بر کسب و کار شما

هنگام راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی اولین نکته‌ای که باید به آن دقت کنید انتخاب بهترین طراح دکوراسیون داخلی به را اجرای طراحی داخلی شرکت یا محل کار شما می‌باشد، به‌عنوان مثال اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه طلا و جواهرات را دارید باید به انتخاب نوع طراحی داخلی طلا فروشی خود نیز دقت کنید تا بتوانید تأثیر مستقیمی بر نوع ذهنیت مشتریان حاضر در فروشگاه داشته باشید.

طراحی ویترین مغازه و بهترین طراح دکوراسیون داخلی

هنگام افتتاحیه یک مغازه افراد زیادی به آنجا مراجعه خواهند کرد و اولین نکته‌ای که نظر آنها را جلب می‌کند نوع طراحی دکوراسیون داخلی مغازه می‌باشد که سبک طراحی داخلی مغازه می‌تواند بنابر نظر کارفرما یا نوع کاربری فروشگاه تغییر کند، می‌توانید از سبکی ساده و شیک بهره بگیرید یا سبکی تند و شلوغ. ناگفته نماند که برای هر سبک طراحی‌های متفاوتی ارائه می‌گردد که اجرای نهایی آن نیز ترکیبی از عملکرد صحیح طراح دکوراسیون داخلی و سلایق کارفرما خواهد بود.

(تصویر 2)

طراحی داخلی مطب برای تغییر روحیه بیماران

بیماران از لحاظ روانشناسی در شرایط بسیار بدی قرار گرفته‌اند بنابراین ورود آنها به محیطی با دکوراسیون داخلی آرام بخش می‌تواند تأثیر مثبتی بر روحیه آنها داشته باشد، بطوریکه باعث شود بارها به آنجا مراجعه کنند و زمانی که در صف انتظار هستند از بودن در مکانی آرام با سبک دکوراسیون داخلی بی نظیر لذت کافی را ببرند. البته ناگفته نماند که انتخاب نوع طراحی دکوراسیون داخلی مطب بستگی به تخصص دکتر مربوطه نیز دارد، مثلاً برای مطب‌های دندان پزشکی می‌توان از سبک‌های به روز و متنوعی برای دکوراسیون داخلی بهره برد یا حتی می‌توان از ترکیب قهرمانان داستانی برای طراحی دکوراسیون داخلی متخصص کودکان بهره گرفت که بسیار زیبا و لذت بخش است و باعث می‌شود کودکان در آن محیط احساس امنیت کنند و از دکتر فراری نباشند.

سبک دکوراسیون داخلی اداری

اماکن اداری شامل دفاتر کار، شرکت‌ها و بانک‌ها می‌باشد که نوع دکوراسیون داخلی اجرا شده در آن‌ها تأثیر مستقیمی بر مشتریانی که باید ساعت‌ها وقت خود را آنجا بگذرانند، دارد.مثلاً در بانک‌ها می‌توانید به‌وسیله نوع مبلمان و دکور باجه‌ها جلوه زیبایی به ظاهر آن ببخشید، یا در ادامه برای طراحی دکوراسیون داخلی شرکت‌ها می‌توانید از مبلمان با رنگ‌های متنوع و متضاد استفاده کنید تا موجب اثر بخشی بر مشتریان یا کارمندان حاضر در اداره باشد. البته ناگفته نماند که گاها استفاده از رنگ‌های گرم و تیره نیز می‌تواند تأثیر مثبتی بر روحیه افراد داشته باشد و باعث شود که محیط ساده و شیک به نظر بیاید.

برای انتخاب بهترین سبک از طراحی داخلی اداری حتماً با طراحان خبره فعال در زمینه دکوراسیون داخلی مشورت نمایید.

بهترین سبک دکوراسیون داخلی برای طراحی داخلی رستوران

دکوراسیون داخلی رستوران از مهمترین فاکتورهای مورد توجه مراجعه کنندگان است، طراحی دکوراسیون داخلی رستوران‌ها به شاخه‌های متعددی تقسیم می‌شوند که شامل: دکوراسیون داخلی فست فودها، دکوراسیون داخلی رستوران‌های لوکس، دکوراسیون داخلی کافه‌های کتاب، رستوران‌های سنتی، رستوران‌های مدرن، کافی شاپ و … می‌باشد که هر کدام دکوراسیون داخلی متنوع و سبک‌های متفاوتی دارند.

طراحی دکوراسیون داخلی طبق قواعد و اصول خاصی انجام می‌شود، به طور کل این نوع طراحی را به دو سبک سنتی و مدرن تقسیم می‌کنند که انتخاب از میان این دو کاملاً بستگی به کاربری رستوران و منوی ارائه شده دارد. بیشترین نکته مورد توجه این است که در هر کشور سبک خاصی از دکوراسیون داخلی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد مثلاً در کشور چین و همچنین کشورهای آسیایی در طراحی داخلی بیشتر از چوب بهره می‌گیرند و در بخش آمریکایی و اروپایی دنیا نیز نورپردازی پررنگ‌ترین گزینه‌های ست که تقریباً در همه رستوران‌ها و کافی شاپ ها به سبک بی نظیری اجرا شده است، این نورپردازی بیشتر در شب‌ها جلب توجه می‌کنند و آرامش خاصی را به محیط رستوران می‌بخشند.

بودجه تعیین شده برای دکوراسیون داخلی

هر شخصی علاقمند است که از بهترین سبک دکوراسیون داخلی برای طراحی محیط منزل یا دفتر کار خود بهره بگیرد اما گاها پیش می‌آید که بودجه تعیین شده برای اینکار مقادیر بالایی نیست، نگران نباشید چون با هر بودجه‌ای می‌توانید از بهترین سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی بهره مند شوید و محیطی جذاب و دلنشین را ایجاد کنید. عواملی که می‌تواند موجب صرف هزینه‌های کمتر در اجرای دکوراسیون داخلی شود عبارتند از:

 1. استفاده از مبلمان شیک اما ارزان قیمت
 2. استفاده از گل‌های طبیعی برای تزیین محیط در سازمان‌های اداری
 3. استفاده از ویترین و یا میزهای با کیفیت اما دارای قیمت مناسب و …

دکوراسیون داخلی منزل

هنگام سکونت در یک مکان جدید طراحی داخلی منزل اولین موضوعی ست که ذهن شما را به خود مشغول می‌کند، انتخاب نوع طراحی بنابر مساحت خانه می‌تواند متفاوت باشد، بسته به نظر ساکنین خانه باید رنگ‌های متفاوتی با هم ترکیب شوند تا بتواند یک جلوه ایده آل و جذاب را به خانه شما بدهد. هر بخش از خانه از جمله اتاق کودکان شما، اتاق خواب، نشیمن، حیاط، آشزخانه یا سرویس بهداشتی سبک طراحی متفاوتی را می‌طلبد، سبک‌هایی که ادغام آنها در تخصص یک شرکت طراحی داخلی می‌باشد، بنابراین بهترین راه حل سپردن طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود به یک شرکت مطمئن و دارای سوابق درخشان است.

طراحی داخلی ویلا و سبک خاصی از دکوراسیون داخلی

ویلا مکانی ست که اغلب افراد برای استراحت به آنجا می‌روند بنابراین طراحی آرامش بخش آن از مهرمترین فاکتورهای یک ویلای خوب است، هر معمار با رویکردی متفاوت اقدام به ارائه طرح برای دکوراسیون داخلی می‌کند، این رویکرد می‌تواند در کنار نظرات و سلایق صاحب ویلا خروجی مورد پسند و زیبایی داشته باشد.

اگر خانواده شما برای آرامش نیاز به محیطی ساده با رنگ‌های تیره دارند می‌توان از سبک مینیمال برای دکوراسیون داخلی بهره گرفت. ناگفته نماند که استفاده از رنگ‌های شاد در بخش‌های مختلف خانه به همه توصیه می‌شود تا بتوانید روحیه خانواده خود را شاد نگاه دارید.

طراح دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان

اگر حس می‌کنید خانه‌تان قدیمی شده است می‌توانید اقدام به بازسازی آن نمایید. بازسازی لزوماً به معنای نارضایتی از نوع دکوراسیون نیست بلکه در مواقعی هنگام انجام تعمیران داخلی منازل از جمله تعویض لوله کشی یا سیم کشی مجبور به بازسازی می‌شوید که بهترین گزینه برای مواقع اینچنینی اقدام به بازسازی مجدد است، در این مرحله با همراهی یک طراح دکوراسیون داخلی حرفه‌ای می‌توانید با کمترین بودجه اقدام به تعویض دکوراسیون منزل خود نمایید. اگر بودجه لازم برای خرید اقلامی چون مبل، دکور، تخت و … را داشتید حتماً نسبت به تعویض کالاهای کهنه موجود در منزل اقدام نمایید تا بتوانید روحی تازه به فضای خانه خود ببخشید.

انجام امور طراحی داخلی در کیش

شرکت طراح داخلی ….(نام شرکت) آماده ارائه خدمات طراحی دکوراسیون داخلی به ساکنین کیش می‌باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت کاتالوگ و نوع طراحی‌های انجام شده می‌توانید با مشاوران مجموعه تماس بگیرید. انجام امور بازسازی نیز توسط متخصصین مجموعه انجام خواهد شد.

انجام امور طراحی داخلی در شیراز

شیراز سرزمین هنر و فرهنگ و مملو از زیبایی ست، ساکنین این شهر تعصب خاصی روی زیبایی محیط اطراف خود دارند بنابراین طراحان داخلی شرکت ما می‌توانند برای انجام همه امور مربوط به طراحی از ارائه طرح تا اجرا شما را همراهی نمایند. خدمات مربوطه در همه موارد زیر ارائه خواهد شد:

 1. طراحی دکوراسیون داخلی سنتی
 2. طراحی دکوراسیون داخلی مدرن
 3. طراحی داخلی رستوران‌ها و کافی شاپ ها
 4. طراحی داخلی منازل و ویلاها
 5. طراحی داخلی دفاتر و شرکت‌ها
 6. طراحی داخلی فضای باز و محیط‌هایی همچون باغ و استخر

و ….

انجام امور طراحی داخلی در اهواز

شرکت ما آماده ارائه خدمات طراحی دکوراسیون داخلی در شهر اهواز نیز می‌باشد، که می‌توانید جهت کسب اطلاعات دقیقی‌تر از طریق راه‌های ارتباطی ارائه شده در سایت با ما در ارتباط باشید. هنگام تماس مشاورین داخلی ما پاسخگوی همه سؤالات شما خواهند بود.

شرکت طراحی داخلی

انجام امور طراحی دکوراسیون داخلی را به شرکت ما بسپارید و بهترین‌ها را از ما بخواهید. مهم‌ترین بخش از خدمات ارائه شده توسط شرکت ما برآورد هزینه‌های طراحی در ابتدای کار می‌باشد بنابراین نگران بودجه لازم برای انجام امور طراحی نباشید چرا که اجرای کار با هر بودجه‌ای امکانپذیر شده است و متخصصیت شرکت ما در تلاشند تا در موارد لزوم بتوانند با کمترین بودجه امور طراحی داخلی اماکن مد نظر شما را به بهترین نحو انجام دهند.

کاربرد رنگ در دکوراسیون داخلی

در این بخش می‌خواهیم کمی راجع به کاربرد رنگ در صنعت دکوراسیون صحبت کنیم. همانطور که میدانید معماری در کنار رنگ معنا پیدا می‌کند، انتخاب رنگ مهمترین عامل ایجاد جذابیت و زیبایی در طراحی ست. استفاده از رنگ‌های متضاد در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و همچنان نیز در حال توسعه می‌باشد.

نکاتی که هنگام طراحی داخلی باید به آنها دقت کنید:

 1. وجود نور مناسب بخصوص در منازل
 2. استفاده از رنگ‌های آرامش بخش در اتاق خواب‌ها
 3. نداشتن دید از بالکن هر واحد (حفظ حریم خصوصی خانواده‌ها)
 4. استفاده از گیاهان برای ایجاد محیطی پاک و طبیعی
 5. استفاده حداکثری از فضای موجود
 6. مبل راحت

جذابیت در طراحی دکوراسیون داخلی

با انجام چند عمل می‌توانید دکوراسیون داخلی منازل یا ادارات را خلاقانه جلوه دهید:

 1. نقاشی کردن دیوارها با رنگ‌های شاد و پرانرژی
 2. استفاده از کالاهای تزیینی به صورت جفت
 3. استفاده از سنگ‌های طبیعی برای تزیین محیط
 4. تطابق رنگ دیوارها با قاب عکس‌های موجود
 5. تضاد رنگ ورودی منزل با دیگر بخش‌های خانه
 6. استفاده از آینه‌های بزرگ در محیط‌های کوچک که باعث بزرگ نشان داده شدن فضای اتاق می‌گردد
 7. ایجاد تضاد در رنگ روکش‌های مبلمان
 8. استفاده از سبدهای مخصوص برای اسباب بازی کودکان
 9. استفاده از قالیچه‌هایی با رطح های به روز و جذاب
 10. نورپردازی حرفه‌ای به وسیله شمع، لامپ و یا آباژور
 11. پرده‌های بلند جهت بزرگ نشان دادن پنجره منازل
 12. سعی کنید رنگ حوله‌های قرار گرفته در آشپزخانه یا سرویس‌های بهداشتی متناسب با رنگ همان فصل باشد.
 13. رنگی متفاوت به سقف اتاق‌ها بزنید (تضاد رنگ)
 14. رنگ کابینت‌های آشپزخانه یکدست نباشد، گاهی وجود کمی تضاد جلوه خاصی به فضا می‌بخشد.
 15. برای رنگ کردن اتاق‌ها و سرویس بهداشتی حتماً از شگرد ترکیب رنگ استفاده کنید.
 16. سعی کنید از چندین سبک طراحی در کنار هم بهره بگیرید.
 17. گذاشتم قاب عکس‌های خانوادگی در بالای شومینه بهترین فضا را در خانه شما ایجاد می‌کند.

در پایان نیز توصیه می‌شود که هنگام انجام امور طراحی داخلی حتماً از متخصصین این عرصه بهره بگیرید تا بتوانید سبک‌های مدرن و سنتی را در کنار هم داشته باشید، بطوریکه محیط منزل شما هیچگاه جذابیت خود را از دست ندهد. در کنار آن شرکت ….. انجام امور طراحی داخلی باغها، ویلاها، ادارات، شرکت‌ها، کافی شاپ ها، رستوران‌ها و … را می‌پذیرد و تا پایان راه شما را همراهی می‌کند.

کاتالوگ نمونه‌های انجام شده نیز به‌صورت آنلاین قابل مشاهده است و شما را در انتخاب سبک مورد علاقه خود یاری می‌دهد.