قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب شرکتی وردپرس

شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی منزل و ویلا

گروه تخصصی طراحی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و ویلا مایان

بازسازی ساختمان

بازسازی مسکونی نیاوران-سردار آقای نظری

بازسازی مسکونی نیاوران-سردار آقای نظری

    دکوراسیون داخل ویلا , طراحی داخلی رستوران , بازسازی ساختمان , دکوراسیون ویترین مغازه , طراحی داخلی منزل , دکوراسیون اداری مدرن , شرکت طراحی داخلی , طراحی مطب دکتر , طراحی داخلی طلا فروشی , طراحی داخلی در کیش , طراحی داخلی در اهواز , طراحی داخلی در شیراز

ادامه مطلب
طراحی دکوراسیون داخلی و تاثیر آن بر کسب و کار شما

مبحث معماری و طراحی دکوراسیون داخلی جزو آن دسته از مباحثی ست که می‌تواند تأثیر مستقیمی بر نوع و تعیین درجه کیفیت زندگی افراد داشته باشد، مبحثی که می‌تواند رابطه‌ای تنگاتنگ را میان فضا و حس متجلی شده در انسان به وجود آورد. در این مقاله قصد داریم راجع به مبحث طراحی دکوراسیون داخلی و چگونگی تأثیر آن بر بهبود کیفیت زندگی افراد صحبت کنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی نوع نگرش انسان

مباحث مهم دیگری که یک در طراحی دکوراسیون داخلی باید به آن توجه کنید عبارت است از: مباحث روانشناسی، شناسایی نوع رفتارها، شناسایی دقیق ساختار و خدمات، مواد و مصالح، ارگونامی، آناتومی، ساخت ماکت برای ارئه یک طرح ملموس، طراحی مبلمان و ….

البته مهمترین مبحث در میان مباحث بالا شناسایی نوع رفتارها می‌باشد، مبحثی که باعث می‌شود بتوانید به بهترین نوع مراحل طراحی دکوراسیون داخلی را به اتمام برسانید آن هم بطوریکه موجب برانگیختن حس تحسین دیگران شوید. تسلط بر این عوامل برای افراد عادی نیز مهم است چرا که می‌تواند با ارائه نظرهای خود عملکرد طراحی دکوراسیون داخلی را در این زمینه مطابق با سلایق و روحیات خود پیش ببرد.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی داخلی منزل و نوع تلفیق سبک مدرن و سنتی تأثیر بسیاری بر روحیه شما و خانواده‌تان خواهد داشت. سعی کنید در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان از رنگ‌های مورد علاقه آنها بهره بگیرید، استفاده از لامپ‌هایی با نور ملایم جهت نورپردازی شبانه نیز می‌تواند موجب هیجان کودکان شما شود، البته دقت کنید که رنگ انتخاب شده برای چراغ شب اتاق کودک شما باید از میان رنگ‌های آرامش بخش انتخاب شده باشد و نه رنگ‌های تند و انرژی زا. رنگ نور چراغ خواب تأثیر مستقیمی بر عملکرد بدن و تایم استراحت او دارد، برخی رنگها موجب اختلال در خواب در خواب کودک شما می‌شود.

کیفیت طراحی دکوراسیون داخلی اداری

مهم‌ترین مواردی که باید هنگام طراحی دکوراسیون داخلی ادارات مورد توجه قرار گیرد، انتخاب نوع طراحی محوطه ورودی و خروجی شرکت یا اداره می‌باشد چرا که تأثیر مستقیمی بر دیدگاه افراد بر اداره شما دارد. نکته مهم دیگر ارگونومیک بودن نوع چیدمان و مبلمان اجرایی در طراحی دکوراسیون داخلی ست. باید برای هر بخش از شرکت یا اداره از میزهای مخصوص و ویژه همان بخش استفاده شود (مثلاً کار با کامپیوتر یا برگزاری جلسه).

بهترین سبک طراحی دکوراسیون داخلی به را ادارات و شرکت‌ها استفاده از سبکی مدرن و در عین حال ساده می‌باشد که بتواند حس خوبی را به مخاطب منتقل کند. پس توجه به نوع طراحی داخلی اداری اجرا شده موجب رونق کسب و کار شما و همچنین افزایش راندمان کارمندان خواهد شد.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

طراحی ویترین مغازه از مهمترین بخش‌های طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه‌ها می‌باشد. با انجام اصولی و حرفه‌ای طراحی داخلی مغازه می‌توانید مشتریان زیادی را به سمت فروشگاه خود جذب کنید. البته هنگام انجام طراحی دکوراسیون داخلی یک فروشگاه باید در درجه اول به نوع کاربری آن و اقلامی که ارائه می‌شوند توجه کنید تا بتوانید هماهنگی لازم با نوع کاربری و کالاها را در هنگام طراحی ایجاد کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی مطب

طراحی داخلی مطب از جمله مسائل مهم روانشناسی ست چرا که می‌تواند موجب تقویت یا تضعیف روحیه بیماران حاضر در آن مکان شود. استفاده از رنگ‌هایی چون سفید و خاکستری محیط مطب را شیک و مدرن جلوه می‌دهد اما فراموش نکنید که با ترکیب آنها با رنگ‌های شاد می‌توانید موجب فعال شدن انرژی افراد شوید و آنها را از کسلی رها کنید.

اگر قصد رقابت با همکاران خود را دارید مهمترین نکته‌ای که می‌توانید به آن توجه کنید نوع طراحی دکوراسیون داخلی ست چرا که بیماران محیطی که در آن ساعتها منتظر مانده‌اند و انرژی دریافت شده از محیط را هرگز فراموش نمی‌کنند.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران و کافی شاپ

طراحی داخلی رستوران برای جذب مشتری بسیار مهم است، بنابراین به شما توصیه می‌شود برای انجام یک طراحی دکوراسیون داخلی بی نظیر و اثر گذار از متخصصین شرکت طراحی داخلی …. کمک بگیرید. استفاده از افراد متخصص باعث انجام یک کار حرفه‌ای و اصولی می‌شود که با میزان بازدهی کسب و کار شما نیز رابطه مستقیم دارد.

تلفیق سبک مدرن و سنتی برای طراحی دکوراسیون داخلی یک رستوران می‌تواند زیبایی خاصی را به دنبال داشته باشد اما گاها می‌توانید بخش سنتی و مدرن رستوران خود را از هم تفکیک کنید تا مشتریان بنابر روحیات و سلایق خود هر کدام از بخش‌ها را انتخاب و از آن بهره ببرند.

طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی

طراحی داخلی طلا فروشی باید شیک و مدرن و در اغلب موارد سلطنتی باشد، چرا که مشتری هنگام ورود دت بسیار زیادی به نوع طراحی اجرا شده خواهد کرد. چون در این حیطه از کار با قشر خاصی سر و کار دارید باید از علم رفتارشناسی کمک بگیرید و بهترین نوع طراحی دکوراسیون داخلی را بکار بگیرید.

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا و تجلی آرامش

طراحی داخلی ویلا تأثیر مستقیمی بر ذهن و روحیه شما دارد، ویلا مکانی ست که در اکثر موارد برای استراحت و کسب آرامش ذهنی به آنجا می‌روید، س سعی کنید طراحی آرام و خلاقانه‌ای داشته باشد که بتواند خستگی را از تن شما بیرون کرده و موجب سرزندگی‌تان شود.

در این بحث از طراحی دکوراسیون داخلی مبحث طراحی باغ، حیاط و محیط‌های باز ویلا نیز بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد چرا که نیمی از زمان خود را در فضای باز آنجا می‌گذرانید. در این بین خوب است بدانید که استفاده از گل و گیاه موجب تقویت روحیه شما و ایجاد فضایی سالم برای تنفس می‌شود.

بازسازی ساختمان و ویلا

برای انجام طراحی دکوراسیون داخلی لزومان نباید به محل دیگری نقل مکان کرده باشید بلکه باید قصد تغییر نوع کیفیت زندگی خود را داشته باشید، شما می‌توانید همین امروز تصمیم قطعی برای تغییر نوع طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا اداره خود را بگیرید و در اسرع وقت با همراهی یکی از متخصصین ما کار را استارت بزنید. نوع دکوراسیون داخلی اجرا شده باید به صورتی باشد که حداکثر طی 6 سال آینده هر زمان شخص جدیدی به آمجا وارد شد احساس تازگی و سرزندگی به او دست بدهید، همچنین مدرن و به روز جلوه کند.

طراحی داخلی در شیراز

امور مربوط به طراحی داخلی در شهر شیراز نیز انجام می‌شود و شما می‌توانید با بهره گیری از مشاورهای لازم کارشناسان ما اقدام به انتخاب نوع طراحی دکوراسیون داخلی مورد نظر خود نمایید.

ارائه خدمات طراحی داخلی در کیش

طراحی دکوراسیون داخلی در کیش که یک شهر مدرن و تجاری ست باید به صورتی رقابتی انجام شود، چرا که اگر قصد تأسیس یک فوشگاه را داشته باشید باید بدانید که نوع طراحی دکوراسیون داخلی می‌تواند مشتریان بیشتری را کنجکاو کند که به داخل فروشگاه بیایند و از خدمات و کیفیت کالاهای آن آگاه شوند. پس برای رونق کسب و کار خودتان لازم است که از برترین خدمات طراحی دکوراسیون داخلی بهره مند شوید.

طراحی داخلی در اهواز

منطقه شهر اهواز نیز جزو حیطه خدماتی شرکت طراحی داخلی ما می‌باشد که با یک تماس تلفنی می‌توانید جزییات لازم در خصوص انجام امور طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین بیرونی را کسب نمایید و با آگاهی کامل اقدام به تغییر کیفیت زندگی و محل کار خود نمایید.

طراحی دکوراسیون داخلی و استفاده از رنگ‌ها

استفاده از سبک طرحی مدرن با بهره گیری از رنگ‌های سرد سفید و خاکستری نکته مهمی ست که می‌تواند فضای خانه یا محل کار شما را تغییر دهید، از ویژگی‌های مثبت سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی با رنگ‌های سرد میتان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. طراحی دکوراسیون داخلی به شکلی ساده و آرامش بخش
 2. استفاده از میزهای کوتاه در طراحی دکوراسیون داخلی
 3. مبلمان طرح پارچه یا تمام چرم جلوه زیباتری در این نوع از طراحی دکوراسیون داخلی خواهند داشت.
 4. اقلامی چون شیشه و فلز بیشترین کارایی را در این سبک دارند.
 5. استفاده از رنگ‌های طوسی و سفید
 6. استفاد از نوع چیدمان متقارن توصیه نمی‌شود و معمولاً باید سبک چیدمان به‌صورت آل یا نیم دایره باشد.
 7. پرده و کرکره چوبی نیز از دیگر موارد مهم در طراحی دکوراسیون داخلی این سبک بشمار می‌آید.

به‌کارگیری سلیقه شما در طراحی دکوراسیون داخلی

همیشه لازم نیست از قواعد پیروی کنید اغلب موارد اگر از خواسته‌های لحظه‌ای خود نیز پیروی کنید نوع طراحی یک خروجی آیده آل خواهد بود. استفاده از رنگ‌های شاد و گرم در طراحی داخلی یکی از نکات مثبتی ست که به همه توصیه می‌شود، چرا که باعث عملکرد صحیح احساسات شما از جمله شادی و نشاط می‌شود. عدم توجه به برخی نکات موجب می‌شود که یک فضای کسل و خسته کننده را برای خانواده خود ایجاد کنید یا در محیط کار نیز سبب کاهش راندمان کاری کارمندان و همچنین خودتان شوید.

در برخی موارد اصلاً نگران شلوغی سبک طراحی نباشید چرا که هر شخص روحیات متفاوتی دارد و استفاده از این سبک ممکن است سبب تقویت ذهنی افراد خاصی شود.

آسان‌ترین سبک طراحی دکوراسیون داخلی

مونوکروماتیک از ساده‌ترین سبک‌های راحی داخلی ست که برای اجرای آن نیاز نیست که حتماً یک حرفه‌ای باشید، صفت بارز این سبک یک رنگ بودن همه بخش‌ها و اشیای موجود در محیط است بدون آنکه به تکراری بودن آن توجه کنید.

ایجاد فضایی دلبازتر در دکوراسیون داخلی منزل

برای ایجاد فضایی دلبازتر در طراحی داخلی منازل خود می‌توانید نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

 1. در استفاده از لوازم تزیینی احتیاط کنید و سعی کنید مقدار آنها را تا حد زیادی کاهش دهید.
 2. مهمان هنگام ورود باید به‌راحتی خود را به مبلمان اتاق نشیمن برساند و نباید چیزی در یبن ره او وجود داشته باشد.
 3. نصب پرده‌ای ساده بهترین انتخاب برای یک خانه ساده و شیک است، استفاده از پارچه حریر یا تور مناسب‌ترین گزینه ست چرا که ورود نور به اتاق‌ها را محدود نمی‌کند.
 4. پرده را طوری نصب کنید که همه سطح دیوار را فرا بگیرد چرا که در این صورت فضای اتاق را بزرگتر نشان می‌دهد.
 5. استفاده از رنگ روشن در طراحی دکوراسیون داخلی موجب بزرگ جلوه دادن فضا می‌شود البته اگر علاقمند به رنگ‌های تیره هستید مشورت با یک متخصص طراحی داخلی می‌تواند شما را در این خصوص یاری دهد بطوریکه مجبور نشوید علائم بصری وسعت فضا را از قلم بیندازید.
 6. نورپردازی مناسب بخصوص در اتاق پذیرایی فراموش نشود چرا که تأثیر زیاید بر روحیه افراد حاضر در محیط دارد، ترکیب نور سفید و آفتابی بهترین گزینه جهت استفاده می‌باشد اما توصیه ما این است که استفاده حداکثری از نور طبیعی را در الویت قرار دهید.
 7. قرار دادن تابلوها در حالتی افقی نیز از دیگر موارد مهم بزرگ جلوه دادن فضا است
 8. مبلمانی با ابعاد بزرگ انتخاب نکنید چون این بعث می‌شود فضا کوچک جلوه کند، هنگام انتخاب مبل سعی کنید ابعاد کوچکتری را مد نظر قرار دهید بطوریکه همه فضای اتاق را اشغال نکند و در عین حال احت و با کیفیت باشد. راه حل درخواست مبلمان سفارشی نیز بسیار مؤثر است.

تغییر کیفیت و طراحی دکوراسیون داخلی متناسب با سبک زندگی

پس با توجه به موارد مطرح شده اگر قصد تغییر کیفیت زندگی خود را دارید نسبت به تغییر نوع طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود اقدام نمایید و سعی کنید طراحی مورد نظر بیشترین تطابق را با روحیات و سلایقتان داشته باشد، توجه به سلیقه و رنگ های مورد علاقه فرزندان نیز فراموش نشود.