ما به بنای شما روحی تازه می‌دهیم

شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی آرک‌مایان، با استفاده از تجربه و متد روز دنیای هنر، بنای شما را از واقعیت دور ساخته و به رویا نزدیک می‌کند.

کلیک کنید

آرک‌مایان کیست؟ و اهداف و تخصص مجموعه چیست؟

مجموعه معمارى آرک‌مايان:
اين مجموعه فعاليت خود را بيش از دو دهه قبل در زمينه معمارى داخلى ساختمان، طراحى نما و محوطه آغاز نموده و در طول این ساليان، همواره با بهره‌گيرى از دانش و تجربه مهندسين صاحب نام و خوش ذوق كشور در اين عرصه موفق به ايجاد فضاهاى دلپذيرتر زندگى و كار براى همراهان آرک‌مايان بوده است.

هنر آرک‌مايان:
آرک‌مايان يعنى يك تيم كامل از متخصصين هنرمند، ما فقط آجر روى آجر نمي‌گزاريم بلکه هنر خلق می‌كنيم، هنرى كه در راستاى خلق و خو، شرايط و سبك زندگى شماست.
هدف ايجاد محيطى دلپذيرتر و زيباتر با رعايت اصول و استانداردهاى معمارى و مديريت بهينه هزينه براى دست‌يابى به بهترين نتيجه است.

تيم آرک‌مايان:
موفقيت اتفاقى نيست،

هر انچه در آرک‌مايان اتفاق افتاد و باعث ايجاد افتخار ما به مجموعه شد حاصل تلاش و كار تيمى بوده.
تيم طراحى و نقشه‌كشى آرک‌مايان شامل بهترين مهندسين معمار باتجربه در زمينه طراحى داخلى در تمامى اشكال و سبك‌هاى روز دنيا و فضاهاى مختلف ادارى، تجارى و مسكونى افتخار مى‌آفريند.
در بخش دوم تيم اجرائى مجموعه همراه با رعايت اصول و استانداردهاى روز و بهره‌گيرى از مهندسين ناظر و استادكاران مجرب ارائه خدمت مي‌كنند.

موقعیت مکانی شرکت

دفتر کار مجموعه آرک‌مایان در آدرس زیر واقع است که شما می‌توانید به راحتی با تیم فنی ما در ارتباط باشید.

تهران

تهران، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچه چهارم، پلاک 5، واحد 8

09122945794 Arcmaian.shahabi@gmail.com